Životopis:)

7. srpna 2009 v 9:12 | LucibuskA* |  Info Mischa
Datum narození: 24.1.1986
Místo narození: Londýn,UK
Herečka Mischa Barton (narozená jako Mischa Anne Barton) má o 8 let starší sestru Zoe a o 2 roky mladší sestru Haniu. Když byly Mische 4 roky, celá rodina se prestěhovala do USA, do New Yorku (konkrétně na Manhattan), kde žijí dodnes.

Už v pěti letech začala navštevovat školu na Manhattanu. Když jí bylo 8, byla se svojí sestrou na letním táboře. Deti dostali úlohu napsat vlastní dialogy, které potom budou povídat svým rodičům.To co napsala bylo velkolepé. Rodičům řekli, že vychovávají budoucí hvězdu. Její rodiče byli najprve vzrušení, ale potom se museli rozhodnout, zda to bude správna cesta pro jejich dceru. Ukončila to samotná Mischa, když v devíti řekla, že je to něco, co chce vyzkoušet.

Její herecká kariéra tedy začala v Newyorském divadle, kde si zahrála hlavní roli ve hře Tonyho Kushnera. Bylo jí 9 let a vyžadovali od ní, aby měla ruský přízvuk, proto si najala hereckého učitele, který jí to měl naučit. V tu dobu dělala i dětskou modelku pro Calvina Kleina v agentuře Ford Modeling. Na New York Shakespeare Festival se představila v hrách Where the Truth Lies a One Flea Spare. Potom se dostala do televize (1996), kde v seriálu Všechny moje děti (All my children) 3 roky stvárňovala postavu Lilly. Poté hrála v mnoha filmech, ale slávu jí však přinesla až role Marissy Cooper v seriálu The O.C. California který sa začal natáčet v roce 2003. Co se týká školy, navštěvovala (spolu se Scarlett Johansson a Christinou Ricci) Manhattan´s Proffesional Children´s School a ráda by pokračovala v studiu na vysoké škole, nejradši na Yale v Connecicute.

Otec je z Manchestru, matka z Londýna, její starší sestra Zoe pracuje jako advokátka v Londýně, mladší Hania je nadějná zpěvačka. Mischa má ráda čokoládu a sushi. Má kočku Angel a psa Charlieho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama