News Mischa

Mischa..vyretušovaná modelka!

21. srpna 2009 v 11:49 | LucibuskA*
,,A je to tu! Bezstarostné přibírání mladé herečky si začalo vybírat svojí krutou daň. Mischa Barton (23) se vydatnou stravou a nezdravými návykyi údajně vypapala až na 71 kg, a proto jí k její dokonalé postavě modelky bylo treba trochu pomoct - kvalitní retuší!" To je úryvek z článku,který napsal slovenský server Topky.sk (originál článek ve slovenštině najdeš Tady ) V seriálu a i na fotkách Mischu retušovali,jak postavu tak i obličej,protože má údajně vrásky.

Unavená a zníčená Mischa je pro seriál o modelkách moc tlustá,musí zhubnout..

20. srpna 2009 v 15:55 | LucibuskA*
..napsal opět netový server Topky.sk,dále taky napsali,že Mischa po propuštění se po NYC potuluje jako tělo bez duše.Na toto se nechala Mischa slyšet,že už hubne a tak to tím,že omezila kofein a nejí tolik.Musí zhubnout 4,5 Kg. Což si já osobně myslím,že to není moc a že to má za chvilku a držím jí palce!!♥

Troska s cigaretou i sexbomba v podprsence..

19. srpna 2009 v 11:57 | LucibuskA*
..S takovým názvem článku přišel Slovenský web Topky.sk ,ze kterého si nechávám posílat novinky o Mische Barton.
Koukala jsem na fotky,a fotka která je nalevo,není z jejího realného života,ale z natáčení seriálu TBL,kde hraje modelku závislou na drogách.

Mischa je opět před zhroucením,natáčení nezvládla.

12. srpna 2009 v 10:57 | LucibuskA*
10.srpna 2009
Mischa Barton natáčení nezvládla a stále pláče a opět stojí nad propastí dalšího zhroucení.
Herečka Mischa Barton, kterou jen před dvěmi týdny propustily z psychiatrie, je podle vyjadření jejích blízkých přátel opět před psychickým kolapsem.
"V jejím chovaní jsou stále náznaky, že není v pořádku a nepodařilo se jí dostat z psychických problémů.
Stojí nad propastí dalšího zhroucení,kdykoliv se bezdůvodně rozpláče. Na návrat před kamery a do pracovného kolotoče bylo příliš brzo," vyjadřil se jeden z jejích přátel.
Mischa Barton momentálně natáčí seriál o modelkách,který prodokuje Ashton Kutcher.
> Přeložila jsem ze slovenštiny,originál článek Zde :)

Lindsay se snažila pomoci.

5. srpna 2009 v 10:45 | LucibuskA*
Zdroje FOXNews.com řekli, že Lindsay Lohan se snažila pomoci "mimo kontrolu" Mische Barton v roce 2008, ale zlomilo se přátelství poté,co byla Lindsay neúspěšná.To byl konec.

Mischa propuštěna z léčebny.

5. srpna 2009 v 10:43 | LucibuskA*
Mischa byla propuštěna z psychiatrické léčebny v Los Angeles minulý měsíc.Chystá se zpátky do práce,tvrdí to tak tedy její zástupce.Týden po propuštění Mischa ukázala jak je po incidentu připravena.Vypadala zdravá,šťastná,usmívala se a mávala fotografům na letišti LAX v úterý (28.července 09),před letem do New Yorku,kde má začít natáčení jejího nového TV show The Beautiful Life(Krásný život).
Jsem teda moc ráda,že už je Mischa v pořádku


Mischa Barton arriving to JFK Airport.

2. srpna 2009 v 15:20 | LucibuskA*
V úterý večer (28.7.2009) zastihli paparazzi herečku Mischu Barton při zatěžování jejích plic na JFK International Airport v New Yorku.
Nyní se Mischa Barton po jejím duševním kolapsu vrací k natáčení seriálu "The Beautiful Life". Z Cedars Sinai Medical Center ji propustili se slovy, "Mischa se evidentně cítí lépe, neboť se chce vrátit do práce. Chce spolupracovat a vypadá velice soustředěně a odpočatě."

Mischa si z pár kil navíc nic nedělá.

2. srpna 2009 v 15:15 | LucibuskA*
> Našla jsem článek starej necelý 4 měsíce (29.dubna 2009).
Krásná herečka Mischa Barton se objevila na nejnovějším britském vydání časopisu Cosmopolitan jako cover girl, a aby toho nebylo málo, spolu s pózováním také prozradila, že nechápe lidi, kteří posuzují člověka pouze podle toho jak vypadá a zda má žena celulitidu. Téměř rok po tom, co byla Mischa nařknuta bulvárem a mnoha médii za to, že výrazně nabrala na své hmotnosti, tentorkát konečně osvětlila situaci a sama řekla svůj názor.Barton, která je nejvíce známá z oblíbeného seriálu "O.C California" v roli Marissy musela minulý rok čelit mnoha naražkám na svoji postavu, jelikož ji pár paparazzů vyfotilo s pomerančovou kůží na stehnech.

Druhá řada unikátních kabelek od Mischy Barton.

2. srpna 2009 v 14:52 | LucibuskA*
Mischa Barton přichází ze svou druhou řadou unikátních kabelek pro jaro/léto 2009, kterou slavnostně uvedla v lednu 2009 na módní show v Londýně.
> Pokud si chcete kabelky zakoupit,tak jsem vám sehnala i českou stránku,kde si je můžete objednat za řekla bych ještě celkem přijatelný ceny Zde.
 
 

Reklama
Reklama